MISIJA: DARBAS – gyventojai skatinami verslauti

MISIJA: DARBAS – gyventojai skatinami verslauti

Verslumo rodikliai Lietuvoje lyginant su kitomis Europos šalimis išlieka nedideli. Nuo ryžtingų žingsnių savo verslo link juos pristabdo baimė, informacijos stoka, nežinojimas nuo ko pradėti.

Šį rudenį startavęs gyventojų verslumo skatinimo projektas turėtų šią padėtį pakeisti, tam pagelbės ES parama.

„Vieni dar bijo imtis savos veiklos, o kiti galvoja, kad tam jau yra per seni. Bet iš tikrųjų amžius nuosavai veiklai nėra riba. Jeigu žmogus turi idėjų, tai su labai nedideliu pinigų kiekiu galima susikurti sau pragyvenimo šaltinį.“ – teigia Darius Malinauskas, verslo konsultantas.

Šiuo metu kredito unijų konsorciumas atstovaujamas Lietuvos centrinės kredito unijos (LCKU) įgyvendina mikrokreditavimo projektą, kurio tikslas skatinti verslumą organizuojant specializuotus mokymus, teikiant konsultacijas bei lengvatines paskolas smulkiam verslui.

„Ypač aktyviai yra kviečiami dalyvauti bedarbiai, jauni žmones iki 29 metų, vyresni, kaip 50 metų, o taip pat ir neįgalieji – tai yra mūsų prioritetinės grupės, kuriems bus skiriamas ypatingas dėmesys, tam, kad jie galėtų rasti savo vietą visuomenėje“ – teigia Fortunatas Dirginčius, LCKU rinkodaros skyriaus vedėjas.

Tikimąsi, kad žinių spragas užpildę ir pasinaudoję finansavimo galimybėmis daugiau Lietuvos piliečių pradės savo verslą. Bus kuriama pridėtine vertė bei gerės Lietuvos ekonominė situacija.

Apie tai LNK laidoje „MISIJA: DARBAS“ žiūrėkite žemiau.

Komentarai išjungti.